Budowa basenów

Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu naszą propozycję współpracy w zakresie budowy, remontów i modernizacji instalacji wodnych dla basenów kąpielowych.

P.P.U.H. "Transcom" Sp. z o. o. istnieje od 1988 roku. Jednym z jego głównych zakresów działalności jest uzdatnianie wody, w tym technologia wody basenowej. Wykonujemy projekty techniczne instalacji technologicznych, współpracujemy z biurami projektów na zasadzie konsultacji i pomocy w zakresie doboru urządzeń do uzdatniania wody. Współpracujemy z wieloma znanymi pracowniami architektonicznymi na terenie Katowic i innych miast Polski, które korzystają z naszej pomocy przy projektowaniu basenów publicznych i prywatnych.

Oprócz działalności projektowo-konsultacyjnej firma "Transcom" zajmuje się także realizacją "pod klucz" instalacji technologicznych uzdatniania wody basenowej. Zajmujemy się kompletacją dostaw elementów składających się na instalację uzdatniania wody /dysz doprowadzających i odprowadzających wodę z niecki- tzw. uzbrojenie niecki, orurowania wraz z armaturą, pomp, filtrów, układów dozowania chemikaliów do pielęgnacji wody, układów zasilania i sterowania automatycznego pracą stacji i.t.d./. Wykonujemy montaż instalacji, dokonujemy rozruchu, opracowujemy instrukcję obsługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników. Zapewniamy pełną obsługę serwisową w okresie gwarancyjnym, jak również po upływie okresu gwarancji na zasadzie umowy serwisowej. Możemy dostarczać wysokiej jakości środki chemiczne do pielęgnacji wody.


Remonty basenów

Słowem wstępu


Remonty basenów - Realizacje

Zobacz nasze realizacje


Filtry - uzdatanianie wody

Systemy filtracji wody basenowej


Wodne place zabaw

Projektowanie i uruchomenie


Izolacje natryskowe

Powłoki polimocznikowe


Doświadczenie i projekty

Zobacz nasze realizacje