Baseny dla zwierząt

Nasza firma zajmuje się projektowanie i budową instalacji technologii uzdatniania wody basenów dla zwierząt. Instalacje uzdatniania wody w basenach dla zwierząt, projektowane są ze szczególnym uwzględnieniem wymagań poszczególnych gatunków zwierząt dla których są przeznaczone. Baseny dla zwierząt to nie baseny dla ludzi więc i wymagania są zdecydowanie inne. Projektujemy i wykonujemy te instalacje z uwzględnieniem szeregu istotnych warunków z punktu widzenia gatunku jak i z punktu widzenia lokalizacji i funkcji danego basenu. Nasze doświadczenie i współpraca  ze specjalistami i hodowcami pozwala nam dobrać instalacje optymalnie do wymagań danego gatunku. Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą w tej dziedzinie.

Do naszych realizacji basenów dla zwierząt należą miedzy innymi wykonanie instalacji LSS dla:
- basen dla hipopotamów wraz z rybami ( basen dla trzech dorosłych i dwóch młodych osobników). Zbiornik o pojemności 715m3 i łącznej wydajności filtracji 1260m3/h wszystkich instalacji LSS do tego biotopu. Instalacja wykonana w Afrykarium na terenie Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.
- basen dla pingwinów Humboldta ( basen dla około 30-40 pingwinów). Zbiornik o pojemności 220m3 i łącznej wydajności filtracji 110m3/h wszystkich instalacji LSS do tego biotopu. Instalacja wykonana w na terenie Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego.