Akwarystyka słodkowodna

Nasza firma zajmuje się akwarystyką słodkowodną dużych zbiorników wodnych. Projektujemy instalacje LSS dla wielkogabarytowych akwariów słodkowodnych w ogrodach zoologicznych i oceanariach. Oprócz projektowania dostarczamy urządzenia dla systemów LSS i montujemy wszelkie niezbędne instalacje umożliwiające prawidłowe działanie akwariów słodkowodnych. Nasze doświadczenie i współpraca z akwarystami z kraju i za granicy pozwala nam na sprawne i bezproblemowe zaprojektowanie i wykonanie instalacji LSS.  W związku z tym, ze jeden z działów naszej firmy specjalizuje się w obróbce tworzyw sztucznych, produkujemy urządzenia do akwarystyki słodkowodnej. Zapraszamy Państwa do współpracy z nasza firma w tej dziedzinie.

Do naszych realizacji akwarystyki słodkowodnej należą miedzy innymi wykonanie instalacji LSS dla:
- basen z biotopem jeziora Tanganiki ( akwarium dla około 2000 ryb). Zbiornik o pojemności 103m3 i łącznej wydajności filtracji 105m3/h wszystkich instalacji LSS do tego biotopu. Instalacja wykonana w Afrykarium na terenie Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.
- basen z biotopem jeziora Malawi ( akwarium dla około 2000 ryb). Zbiornik o pojemności 133m3 i łącznej wydajności filtracji 135m3/h wszystkich instalacji LSS do tego biotopu. Instalacja wykonana w Afrykarium na terenie Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.