Frezowanie CNC

Frezowanie CNC wszelkiego typu materiałów


Wieloletnie doświadczenie w branży oraz świetne zaplecze kadrowe i techniczne umożliwiają nam świadczenie kompleksowych usług obróbki skrawaniem. Jedną z nich jest frezowanie CNC. Zajmujemy się frezowaniem rozmaitych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, metale kolorowe czy stal nierdzewna. Oferowane przez nas usługi wykonywane są za pomocą nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. Dzięki korzystaniu z nowoczesnego sprzętu możemy Państwu, obok standardowego frezowania w 2D, zaoferować także obróbkę w trzech osiach jednocześnie.

Nasze kompetencje w dziedzinie obsługi frezarek CNC

Połączenie wysoko wykwalifikowanej kadry oraz nowoczesnego parku maszynowego pozwala nam na realizowanie nawet bardzo wymagających zleceń. Duża dokładność oferowanego przez nas frezowania CNC możliwa jest dzięki stosowaniu specjalnych sond pomiarowych Renishaw. Nasza firma łączy precyzję z terminowością, zapewniając tym samym swoim klientom kompleksową obsługę spełniającą ich oczekiwania. Transcom jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Razem z Wami wybierzemy optymalne rozwiązania, proponując odpowiedni materiał najlepiej sprawdzający się podczas konkretnego projektu.

Profesjonalna i szybka realizacja każdego zamówienia

Każde zlecenie wykonywane jest w możliwie jak najszybszym terminie, najczęściej tuż po jego złożeniu. Wszystkie oferowane przez nas usługi związane z frezowaniem CNC wymagają pełnej dokumentacji wykonawczej, którą powinniście Państwo przesłać na nasze adresy poczty elektronicznej. W przypadku braku dokumentacji prosimy o dostarczenie wzoru na podstawie którego wykonamy dokumentacje techniczna i po akceptacji przystąpimy do realizacji zlecenia.

Poniżej kilka informacji technicznych odnośnie możliwości naszych frezarek:

- przesuw roboczy stołu posiadanych przez nas frezarek CNC to 400 x 300 mm.

- oferujemy niezwykle dokładną obróbkę

- pomiar detalu odbywa się dzięki specjalistycznym sondom Renishaw

- posiadamy 10-pozycyjny magazyn narzędzi