Akwarystyka morska

Nasza firma zajmuje się akwarystyką morską dużych zbiorników wodnych. Projektujemy instalacje LSS dla wielkogabarytowych  akwariów morskich w ogrodach zoologicznych i oceanariach. Oprócz projektowania dostarczamy urządzenia dla systemów LSS i montujemy wszelkie niezbędne instalacje umożliwiające prawidłowe działanie akwariów morskich. Nasze doświadczenie i współpraca z akwarystami z kraju i za granicy pozwala nam na sprawne i bezproblemowe zaprojektowanie i wykonanie instalacji LSS. W związku z tym, ze jeden z działów naszej firmy specjalizuje się w obróbce tworzyw sztucznych, produkujemy urządzenia do akwarystyki morskiej. Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą w tej dziedzinie.

Do naszych realizacji akwarystyki morskiej należą między innymi wykonanie instalacji LSS dla:
- basen z biotopem Kanału Mozambickiego ( akwarium dla około 20 rekinów, 20 płaszczek i 200 dużych ryb różnych gatunków). Zbiornik o pojemności 3 100 m3 i łącznej wydajności filtracji 2700m3/h wszystkich instalacji LSS do tego biotopu .
- basen z biotopem Morza Czerwonego ( akwarium dla około 8000 ryb koralowych). Zbiornik o pojemności 900 m3 i łącznej wydajności filtracji 1000m3/h wszystkich instalacji LSS do tego biotopu . Instalacja wykonana w Afrykarium na terenie Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.